zbojnickiegroup nalezymy

Niesztampowy pomysł na imprezę integracyjną!

HAFTY ZBÓJNICKIE I GÓRALSKIE, NADRUKI, NAKLEJKI, KARTKI POCZTOWE GÓRALSKIE I ZBÓJNICKIE

 

Ornament to zdobina zastosowana na jakimkolwiek przedmiocie, a także i ubiorze, ma upiększać, ale i akcentować jego formę. Odzież zdobi się w celu zwrócenia uwagi na niektóre jej elementy z racji użytkowych lub ze względów kompozycyjnych.

Hafty i koronki można uznać za udane, kiedy odznaczają się prostotą i przejrzystością, którą osiąga się przez użycie motywów o zróżnicowanej wielkości. Osiąga się to także poprzez zagęszczenie motywów w jednym miejscu i rozrzedzenie w miejscach sąsiednich, są wtedy bardziej widoczne i wyraźne.

Do przybierania sukni, fartuszków, bielizny służą, monogramy opracowane różnymi technikami. Litery z których wykonane są monogramy, mogą mieć linię owalną lub prostą.

 

Wszystkie nasze zbójeckie działania odbywają się pod patronatem Czeskiej Centrali Ruchu Turystycznego oraz Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej!

 

czechy1 slowacja1

 

 

Linia zbójnicka - specjalnie dla pasjonatów szeroko pojętej góralszczyzny i zbójnictwa karpackiego!

 

Zapoznaj sie z nasza pełną ofertą!

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą haftu komputerowego oraz odzieży reklamowej przedstawionej na naszej stronie internetowej. Posiadamy własny park maszynowy, który pozwala nam w bardzo szybkich terminach realizować zamówienia dowolnej wielkości.

zywieckie7  zywieckie4

Oferujemy wykonanie haftu komputerowego na takich elementach jak: t-shirty, koszulki polo, bluzy, polary, czapki, szale, krawaty, koszule wizytowe, ubrania robocze, fartuchy, pościel, ręczniki, plecaki, torby, kurtki nylonowe, kurtki zimowe, odzież dziecięca. Posiadamy możliwość wykonania: naszywek, emblematów, identyfikatorów pracowniczych, kartek pocztowych, naklejek.

Polecamy hafty okolicznościowe: świąteczne, noworoczne, komunijne, ślubne. Ostatnim krzykiem mody są nadruki, hafty, naklejki z motywami góralskimi i zbójnickimi, które sprzedają się najlepiej.

podhalsnskie15 podhalanskie16

Regionalnym haftem ludowym zajmujemy się z wielkim powodzeniem już kilka lat. To nasza pasja i sposób na życie. Z racji tego, że tematyka zbójnictwa karpackiego jest bardzo modna, specjalnie dla pasjonatów tej tematyki Leszek Młodzianowski – twórca Szlaku Zbójników Karpackich zaprojektował specjalną linię zbójnicką odzieży reklamowej na której jesteśmy w stanie wytłoczyć, nadrukować, nakleić lub wychaftować wiele góralskich i zbójnickich dekorów, kolorowych zbójnickich grafik i wzorów folkowo – zbójeckich promujących Szlak Zbójników Karpackich.

Motywy góralskie i zbójnickie są nam bardzo bliskie od wielu lat. Prezentowane wzory są starodawne jak również współczesne. Zbójnickie i góralskie dekory charakteryzują się różnorodnością, nasyconą barwą, ciekawym wzorem oraz unikatową kolorystyką, zachowując styl charakterystyczny dla regionu karpackiego.

Zlecenia realizujemy na odległość na terenie całej Polski lub eksportujemy za granicę z dostawą wprost do Państwa firmy czy domu przez co oszczędzają Państwo swój drogocenny czas. Produkt końcowy dostarczamy kurierem firmy DPD lub Pocztą Polską.

zbojnickie2 pieniny6

 

Wyślij zapytanie / Zarezerwuj i kup zbójnicki strój z oryginalnym haftem!

Pytomy Wos piyknie na zbójeckie zakupy!

Zapytaj o cenę! Napisz, zadzwoń, zarezerwuj!

www.hafty.zbojnickie.pl

Pytomy Wos piyknie na nasze strony internetowe!

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Mob. + 48 609 789 879, 33 475 96 52

Chcesz kupić oryginalny upominek z Beskidów? 
Kup go u nas w zbójnickim sklepie na Allegro
 www.zbojnickisklep.na.allegro.pl    

Rezerwujac u nas imprezę wspomagasz UNICEF!

UNICEF media award

1 oferta weselna

2 oferta sylwestrowa

3 oferta dla szkol

4 oferta cateringowa

5 oferta kuligow

6 oferta dla firm

7 oferta strojow goralskich

8 oferta galerie handlowe

9 oferta koncertow

10 oferta imprez plenerowych

11 oferta prelekcji

12 oferta domy kultury

13 oferta swiateczna

14 wedrowki

15 oferta dla singli

16 oferta dla karczmi

17 oferta dla kosciolow

18 oferta imprez okolicznosciowych

19 sklep allegro

Współpracujemy